Bóle kostek przechodzące do ud po pracy stojącej

Witam. Od trzech miesiecy pracuje w gastronomii. 6dni w tyg po 9 godz. Praca stojaca w ruchu. Od ok 3 tyg dokucza mi okropny bol nog najbardziej w kostkach ale przechodzi w gore zanika na wys ud. Dodatkowo pojawily sie wylewy/siniaki w zgieciach kolan. Bol nasila sie podczas lezenia mniejszy jest podczas chodzenia. Najbardziej niepokoja mnie sine plamki pojawiaja sie w szybkim tempie i nie znikaja mam 26 lat pracowalam w ciagu 5 lat bez przerwy ale nie tak fizycznie.To napewno nie sa zakwasy.

Witam. Opisane objawy najprawdopodobniej wynikają z nadmiernego przeciążenia stawów. Kończyny powinien obejrzeć lekarz który będzie miał możliwość przeprowadzenia bezpośredniego badania. Warto również zadbać o wygodne obuwie a po pracy odpoczywać z uniesionymi nogami.