Bóle pleców a stojąca praca

mam pytanie bola mnie bardzo plecyod kilku dni kolo krzyza bo w pracy mam prace stojaca i troche sie musze schylac !!

Witam Serdecznie
Jeśli stoi Pani długi czas i często się schyla proponuję nie zapominać o istnieniu nóg i w momencie pochylania zginać nogi w kolanach, gdyż duża liczba ludzi o nich zapomina i przeciążą odcinek lędźwiowy nieświadomie, co objawia się bólem.Tak też może być w Pani przypadku.
Pozdrawiam