Bóle pleców i pod żebrami po ćwiczeniach fizycznych

Witam. Od mniej wiecej tygodnia bola mnie plecy z lewej strony pod zebrami. Od trzech mniesiecy cwicze z Ewa Chodakowska, Tiffany oraz Mel B. niegdy mnie tak nie bolało dopiero niedawno zaczeło, nie mam pojecia od czego to moze byc. Jest mozliwosc ze zabardzo naciagnełam mniesnie przy cwiczeniach???

Witam Serdecznie
Ruch to zdrowie tak się mówi i tak jest, ale niestety w Pani przypadku nie do końca, przyczyn występowania u Pani bóli może być mnóstwo, możliwe, że mięśnie zostały przeciążona , lub niektóre ćwiczenia nie prawidłowo wykonywane co powoduje nieprawidłową prace mięśni i objawia się bólem. Radziła bym zwracać uwagę na postawę swojego ciała przy wykonywaniu ćwiczeń , czy kręgosłup jest prawidłowo odciążony . Do tego bardzo ważne jest również wyuczenia prawidłowego oddychania proszę pamiętać ze z wysiłkiem wydychamy powietrze a nie je wdychamy :) Proszę nie rezygnować z ćwiczeń wziąć moje wskazówki do serca , a jeśli nic nie dadzą skonsultować się z lekarzem .