Guzki na piętach a stojąca praca

co to moze byc . mam niebolace guzki a raczej kulki na lini piet ktore sa widoczne gdy pieta jest przycisnieta do podlogi i maja jasny kolor. czy to moze byc z przesilenia bo caly dzien mam prace stojaca tak ze nogi bola. jedna z kulek jest bardzo widoczna boje sie ze inne tez zaczna byc widoczne bardziej. gdzie mam z tym, isc do jakiego lekarza/

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić konieczność dalszej diagnostyki i odpowiedniego specjalisty.