Bolesność pięt przy pracy stojącej

od kilku tygodni odczuwam bol w piętach czym moze byc spowodowane a prace mam stojaca od kilku lat

Lek. Katarzyna Szymczak

Przyczyną Pani bólu może być rodzaj wykonywanej pracy, ale także np powstanie ostrogi piętowej czy niewydolność żylna, radzę udać się do lekarza celem wyjaśniania przyczyny.
Pozdrawiam

Magdalena StusiĹska

Być może jest to związane z obecnością tzw. ostrogi piętowej, albo ze źle dobranym obuwiem. Najlepiej skonsultować się z lekarzem ortopedą.