Co może oznaczać pieczenie i ból w lewym górnym boku?

Witam. Nie mam już siły. Od kilku miesięcy boli, a raczej piecze mnie w lewym górnym boku. Prawie pod zebrami. Miałam już chyba wszystkie badania wykonane. Gastroskopia, kolonoskopia, usg jamy brzusznej, morfologia, amykaza, lipaza. Wszystko w normie. Nie dam już rady dłużej. Komfort mojego życia spadł i nie wiem co mam dalej robić. Jestem załamana. Fakt. Rezonans magnetyczny wykrył skrzywienie kręgosłupa w odcinku piersiowym wraz z przepuklinami drobnymi, ale ten ból jest jakby w środku, nie czuję go od kręgosłupa. Jednak ból który jest nie reaguje na żadne leki. Nawet te najlepsze... Omeprazolto, doreta, leki na kręgosłup, nic nie pomaga. Nospa też nie. Mam stwierdzona masywna przepukline w odcinku szyjnym, ale chyba nie ma odcinek szyjny wpływu na ból po lewej stronie brzucha. Nie wiem co mam robić. Jestem zmęczona ciągłym bólem.

Dzień dobry, być może jest to ból na tle nerwicowym. Proszę unikać stresów, uprawiać regularnie umiarkowany wysiłek fizyczny (np. basen, spacery), stosować dietę bogatą w witaminy z grupy B, cynk, magnez oraz wapń, stosować masaże lub fizjoterapię. Dodatkowo proszę udać się do psychologa.