Co może oznaczać pogorszenie widzenia w jednym oku?

Witam, mam problem z prawym okiem, trochę wstydliwa sytuacja, ale około 2,5 miesiąca temu dostałem w oko odchodami od ptaka lecącego nademną, szybko je przepłukałem, jednak już następnego dnia pogorszyło się widzenie, nie jestem w stanie na nie czytać, litery zanikają, mam mroczki, problemy z kontrastem, nie jestem w stanie zauważyć zielonego światła na przejściu patrząc prawym okiem, byłem u okulisty, stwierdzono wadę prawego oka 1 i lewego 0, po wizycie używać miałem zaleconych kropli 4 razy dziennie, tak zrobiłem, wzrok się poprawił, wrócił do stanu sprzed incydentu, jednak znowu jest to samo, kiedy się nie wysilam widzę niemal że normalnie na to oko, jednak spacer lub bieg zmienia sytuacje i zaczynam widzieć mroczki i wszystko jest jakby za mgłą, sytuacja występuje tylko w prawym oku, wieczorem gdy się kładę w ciemnym pokoju i spojrzę mocno w lewo lub w prawo widzę błysk, ponownie tylko w prawym oku, jaka może być przyczyna? Do jakiego lekarza się udać? Okulista stwierdził że z okiem jest wszystko ok z tym że jest ta wada 1

Witam.ptak Panu nie zaszkodził na dłużej natomiast wywołał zainteresowanie organem wzroku. Wadę proszę skorygować soczewkami .na dolegliwości powierzchni oka stosować sol Bepanthen 3x.Błyski mogą być wywołane uciskiem na gałkę oczną lub trakcją szklistkowo siatkowkową. Nie dzwigac unikać gwałtownego schylania. Zbadac sietkowki. Pozdrawiam serdecznie