Co może oznaczać problem z lewym okiem?

Witam, mam 26 lat . Od prawie 2 lat mam problem z lewym okiem... Mianowicie ciągle uczucie ciała obcego,biala lepka wydzielina zachodząca na oko,ubytki nabłonka rogówki. Byłam już u wielu okulistów ,każdy wydawał inna diagnozę. Przetestowałam bardzo dużo antybiotyków, kropli i maści. Jednak bez poprawy. Gdy odciąganie powiekę do góry czuje że jest lepiej... Podobno mam podwinieta tarczkę pod górną powieka jednak okulista mówił że taka mam budowę oka i lepiej tego nie ruszać... Marzę żeby pozbyć się wiecznego zapalenia spojówki. Bardzo utrudnia mi to życie... Co jeszcze mogę zrobić ? Jak sobie pomóc?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do okulisty pracującego w jednostce uniwersyteckiej