Co może oznaczać przezroczysty śluz z czerwonymi krwinkami?

Mój okres od pewnego czasu jest nie regularny ostatniego miesiąca trwał 26 dni wcześniej 31, 31,28 ,28 . Dziś mam 19 dzień cyklu i mam przeźroczysty śluz z czerwonymi tak jakby krwinkami co to może oznaczać ? Jest go dosyć sporo . Dodam, że od około 4 - 5 dni mam plamienie. Często mam takie przed miesiączką .Czy to coś poważnego ? Czy dzisiejszego dnia mogłam zajść w ciąże ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę wykonać test ciążowy oraz udać się na wizytę kontrolną do specjalisty ginekologa.