Przezroczysty śluz zamiast miesiączki po anoreksji

Mam 19 lat, 2 lata chorowałam na anoreksję w wyniku czego utraciłam miesiączkę. Teraz mam już prawidłową wagę i 2 miesiące temu okres wrócił ale miałam go tylko miesiąc bo potem przez kolejne dwa się nie pojawił, ale zaobserwowałam że wtedy kiedy powinnam mieć miesiączkę zamiast krwi z pochwy wydobywa się przeźroczysty śluz. Ostatnio było go bardzo dużo. O czym może to świadczyć ? Co powinnam zrobić ?

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza