Co może oznaczać punktowy ból po prawej stronie klatki?

Witam,mam zmartwienie i w tej sprawie chcialabym się poradzić. Gdzieś od 2 miesiecy w bliżej nie okreslonych okolicznościach pojawia się u mnie ból ponktowy po prawej stronie z przodu jakby symetrycznie do serca. Proszę mi poradzić jakiego typu jest ten ból i do jakiego lekarza powinnam się z tym udać. Dodam ze lecze się na schizofrenie depresje błędnik i nadcisnienie. Dziękuję z góry za odpowiedź. Małgorzata. Ból ten to takie klocie moze lekkie pieczenie.

Dzień Dobry Pani,

Zapraszam Panią do konsultacji wstępnej, u lekarza pierwszego kontaktu, co jest przyczyną Pani objawu bólowego.
Podczas wywiadu z Panią na temat bólu, podejmie kroki celem postawienia diagnozy i ewentualnego leczenia.

Życzę Pani dużo dobrego,
Irena Mielnik-Madej