Co może oznaczać rozmywanie się obrazu przed oczami?

Witam. Od kilku lat zmagam się z dziwnym uczuciem,mianowicie czuję się jakbym był "pijany". Ciężko jest mi się na czymkolwiek skupić,pamięć też jest gorsza,czasami czuje jakby powieki przeszkadzały mi w ruszaniu oczami,obraz się rozmywa,coraz częściej też zawieszam wzrok na jednym punkcie. Miałem robione TK. Byłem u neurologa,laryngologa,okulisty i wszystko ok. Chodzę też do psychiatry,ale żaden z leków które mi przepisał,a było ich sporo,nie pomagają...

Niestety nie pomogę z poziomu portalu, jeżeli odbyło się tak wiele konsultacji specjalistycznych. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.