Co oznaczają czerwone plamki pod oczami?

Czerwone plamki pod oczami. Dzień dobry, od miesiąca mam problem z plamkami(krostkami) wokół oczu. Niestety żaden lekarz w moim mieście nie jest wstanie mi pomóc i powiedzieć od czego mi się to robi. Wygląda to tak jak na załączonym zdjęciu http://oi62.tinypic.com/oaqasx.jpg Z kosmetyków ograniczyłem się już prawie tylko do żelu aloesowego. Piłem ostatnio pokrzywę, stosowałem maseczkę z alg, jadłem miód iglasty Bardzo proszę o pomoc MĘŻCZYZNA, 29 LAT

Nie analizujemy przypadków pacjentów z poziomu portalu. mogą to być po prostu zmiany gruczołowe. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.