Czerwone plamki pod okiem a spożywanie niektórych pokarmów

Dzień dobry Od ponad roku mam problem z plamkami(krostkami) pod lewym okiem. Niestety żaden lekarz w moim mieście nie jest wstanie mi pomóc i powiedzieć od czego mi się to robi. Zaobserwowałem że pojawiało mi się to po spożyciu pomidorów, miodu, orzechów. Odstawiłem te produkty i niestety problem niedawno powrócił i wygląda to tak jak na załączonym zdjęciu http://oi62.tinypic.com/oaqasx.jpg Ostatni dermatolog przepisał mi na to Locoid, Niverosin. Działa ale tylko na chwilę Bardzo proszę o pomoc
MĘŻCZYZNA, 29 LAT ponad rok temu

Czym jest opryszczka?

Opryszczka może pojawić się na różnych częściach ciała, ale najczęściej atakuje okolice warg. Wywołują ją wirusy. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć o opryszczce.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Proponuję udać się ponownie do lekarza dermatologa. Bez poznania dodatkowych informacji uzyskiwanych w czasie wizyty lekarskiej nie można nic powiedzieć. Być może koniczne będzie wykonanie biopsji. Proponowałbym jeszcze udać się do lekarza okulisty.

0

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy