Co może oznaczać spóżniający się okres u 22-latki?

Witam. Mam 22 lata. W maju tego roku spóźnił mi się okres aż 7 dni co nigdy mi się nie zdarzyło. W dniu w którym go dostałam miałam naprawdę mocne bóle brzucha które zaczęły się nad ranem a skończyły wieczorem. W dodatku przez cały dzień było mi słabo i miałam zawroty głowy. Zazwyczaj objawiał mi się bólem brzucha bądź bezboleśnie. Na ogół miałam regularny. Teraz też mi się spóźnia. Trzy dni temu powinnam go dostać. Miesiączka u mnie trwa do trzech dni. Dwa razy zdażyło mi się że dwa dni

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana konsultacja ginekologiczna , w pierwszej kolejności proponuje udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć