Co może oznaczać sztywnienie mięśni?

Co jakis czas czuje sie jak sparalizowana. Mięśnie i sciegna zastygaja sztywnieja mam znacznie utrudniony ruch. Duze zmeczenie zadyszka. Pojawia sie dretwienie mrowienie. Dotyk jest wtedy bardzo dziwnym wrazeniem troche jakby jakies iskry. Zazwyczaj wtedy klade sie albo probuje to rozchodzic. Koncentracja ma oddechu i rozciaganie picie cieplej wody nie pomagaja. Konsultowalam sie z wieloma lekarzami raczej nieskutecznie

Witam!
Może konsultacja neurologiczna z dokładną diagnostyką w kierunku chorób mięśniowych lub nerwowo-mięśniowych. Proszę próbować.
Powodzenia
W. Łuczkowski.