Problemy z wypróżnianiem się i wstrzymywaniem u dziecka

Witam, mam problem z corka a mianowicie chodzi o zalatwianie sie, corka wstrzymuje kupe stoi na paluszkach i spina tylek, a jak kupka wychodzi to wtedy na wc i wypcha troche. Bardzo sie meczy ma ograniczone slodycze pije caly czas wode z miodem i dalej jest problem. Czopki nie pomagaja laktoza rowniez, corka sie zablokowalA, nie wiejjak jej pomoc ;( nagrody nie pomagaja:( kilka lykow mleka na jakis czas wezmie ale maslanki kefirow nie pije. Moze kipie jej blonnik powinien jej pomoc ? Prosze

Aleksander Ropielewski

NIe wiem ile lat ma córka i na ile problem wynika z niedojrzałości neurologicznej i przewodu pokarmowego, a na ile może mieć tu wpływ sfera emocjonalna. Proponuję kontakt z gastrologiem i wykonanie manometrii odbytu.