Co może oznaczać ta kropka pod napletkiem?

Witam od jakiegoś roku mam czarną kropkę pod napletkiem(na blaszcze) myśle że ma jakieś 1mm tak jakby kropka zrobiona ołówkiem nie boli nie powiększa się jest on pod skórą nie wystaje czy to może być krew? pieprzyk?jest koloru takiego czarnego/brązowego przypomina krew lub pieprzyka czy to coś grożnego ? bo mam to myśle ponad rok jak nie dwa i nic się nie dzieje nie przeskadza,chciałem sie dowiedzieć co to może być czy to może być spowodwane masturbacja? czy to może być krew? pod skóra która nie znika? Czy powinienem się wybrać do lekarza skoro nic się nie dzieje? Jeśli tak to do jakiego lekarza się wybrać? dodam że ponad rok temu byłem u urologa miałęm robione USG Jąder i jest wszystko okey,zapomniałem spytać na wizycie o tą kropkę i teraz sobie o niej przypomniałem

Dzień dobry, bez obejrzenia zmiany nie da się określić czym ona jest- musi Pan pokazać ja lekarzowi, "czarna kropka" na skórze może być znamieniem, naczyniakiem, przebarwieniem ale tez czerniakiem, przy bardzo małych regularnych zmianach ta ostatnia opcja jest skrajnie mało prawdopodobna- proszę zgłosić się na wizytę lub zapisać na telewizytę (zdjęcia) wówczas będzie można obejrzeć zmianę i ocenić czy wymaga jakiegokolwiek postępowania. Pozdrawiam!