Zdrapanie pieprzyka podobnego do kleszcza

Witam serdecznie . Dziś podczas kąpieli zauważyłam maleńką czarną kropkę przypomnającą kleszcza ,natychmiast ją zdrapałam .. Jednakże po dokładniejszym przyjrzeniu się tej kropce okazało się, że był to pieprzyk . Czy coś może mi się coś przez to stać?

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!

Nie, nie powinno.

z poważaniem
Michał Kurek

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Przypadkowe zranienie znamienia skórnego nie powinno mieć żadnych przykrych konsekwencji dla Pani zdrowia. Jeśli zmiana wystaje ponad powierzchnię skóry sugerowałabym jednak udać się do specjalisty dermatologa, by ocenił zmianę.