Co może oznaczać taki ból po czyszczeniu zębów u dentysty?

Tydzien temu dentystka wykonywala u mnie dogłębne czyszczenie szkliwa rowniez pod dziaslami itp po 2dniach od zabiegu strasznie zaczely mnie bolec zeby (lewy dół) po obejrzeniu widze ze dziaslo opadlo i mam odliniety caly kielich zedow az z korzeniem boje sie ze mi wypadna i ze cos poszlo nie tak ale lekarz idzie w zaparte ze wszystko jest ok a ja czyje potworny bol przy mowieniu jedzeniu a nawet jak siedze z zamknieta buzia. To jest jakas masakra;( mozna to jakos uratować? Dodam ze mam 29lat i nie pije ani nie pale

Najprawdopodobniej kamień nazębny wystarczająco długo znajdował się na Pani zębach naciskając dziąsła i w konsekwencji obniżył ich poziom. Po usunięciu kamienia odsłoniły się szyjki i być może korzenie zębów co powoduje ich nadwrażliwość. Pozdrawiam