Co może oznaczać taki wytrysk u chłopaka?

Witam, Mój chłopak podczas zbliżenia się do siebie już ma wytrysk zaledwie w 10sekund oczywiście bez dotyku penisa. Co z tym ma zrobić?

Sylwia Osada Psycholog, Konin

Witam,
zdecydowanie proponuję rozważyć wizytę u seksuologa, podczas której będzie można omówić szczegółowo ten problem. Przyczyn pojawienia się tej dysfunkcji seksualnej może być bardzo wiele, nie sposób ich tutaj przytoczyć. Przede wszystkim należy zdiagnozować czy problem jest natury somatycznej czy też psychogennej - przy czym w zdecydowanej większości przypadków ma on podłoże psychiczne. Przedwczesny wytrysk jest najczęściej występującą wśród mężczyzn dysfunkcją seksualną. W Polsce cierpi na nią co trzeci mężczyzna. Dobra wiadomość jest taka, że może być w pełni wyleczona.
Pozdrawiam,
Sylwia Osada