Co może oznaczać utrzymujący się ból pleców po znieczuleniu dokręgowym?

Dzień dobry. 14 mają urodzilam naturalnie córkę. Podczas porodu zastosowano znieczulenie dokręgowe. Do obecnej chwili odczuwam ból w plecach promieniujący do prawej strony, ciepłe "impulsy" przepływające po wewnętrznej stronie uda. Utrzymuje się również opuchlizna prawej stopy i kostki. Czy jest to powód do niepokoju, czy objawy miną z czasem ? Proszę o pomoc.

Lek. Michał Lenard

Jeżeli objawy nie ustąpią w ciągu miesiąca od porodu, sugeruję skierować się na wizytę do lekarza pierwszego kontaktu, który Panią zbada i w razie potrzeby skieruje do specjalisty. Pozdrawiam!