Znieczulenie podpajęczynówkowe podczas cesarskiego cięcia

Witam 6 lat temu miałam cesarskie cięcia dostałam znieczulenie podpajeczynówkowe. niedługo czeka mnie nastepna cesarka jednak bardzo boję się ze znieczulenie może nie zadziałać tak jak u mojej siostry. bardzo proszę o odpowiedz czy mogę poprosić do znieczulenia jakieś dodatkowe leki przeciwbólowe by mieć pewność ze nic nie będę czuła. zaznaczam ze za pierwszym razem nic nie czułam.

Witam!
Proszę pani, jeżeli za pierwszym razem zadziałało to i pewnie za drugim zadziała, proszę się nie obawiać. Proszę też nie brać żadnych leków, bo leki które pani weźmie znajdą się też u dziecka. Najwyżej zrobią znieczulenie ogólne.
Pozdrawiam.