Co może oznaczać wpadnięcie brodawki po karmieniu?

witam Mam 28 lat i 3 letnie dziecko,które karmiłam prawie 3 lata piersią od niedawna w lewej piersi mam wpadniętą brodawkę ale nie całkiem kiedy ją wyciągnę to sterczy tak samo jak prawa a po chwili znów się chowa poza tym nic mi nie dolega.Tylko przed miesiączką czasami bolą mnie obie piersi.Czy to wciągnięcie może być związane z długim i nieprawidłowym karmieniem piersią?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna badanie piersi i jak sądzę wykonanie usg dla wykluczenia innych przyczyn