Co może oznaczać wynik badania Holter EKG?

Witam.Mam pytanie robiono mi badanie holtera. Mam 47 lat..nie znam sie na tym ...pusze tak..Razem wystapilo 86176 pobudzen .Wystapilo 0% pobudzen komorowych 0.01%pobudzen nadkomorowych oraz 0%pobudzen stymulowanych .srednia wartosci tetna(HR)wynosila67.Maksymalna wartoscHR wynosila 131o 9:58:44-2.Maksymalna wartosc HR wynosila41o2:39:37-2.Ektopua komoriwa 20% wczesna/pozne0/0.Ektopua nadkomorowa.30%.Razem 9 pojedyncze6 pary 0 razem sekwencji1 .Pobudzen w sekwencjach 3

Lek. Michał Lenard

Wynik musi być zinterpretowany przez lekarza zlecającego badanie z uwzględnieniem Pani stanu klinicznego i objawów. Pozdrawiam!