Raport Holtera EKG

Kobie51lat HolterRaport EKG Srednia czestotliwosc rytmu wynosi79-rytm zatokowy Minimalna czestotliwosc rytmu wynosi46o godz.04:46.Maksymalna czestotliwosc rytmu wynosi151o godz18:19.Pauz dluzszych od2.0 s.wystapilo 0.Pobudzen komorowych zarejestrowano 0.w tymO V-Tachy.i 0 par,bigemnii komorowych0 i trigemniii komorowych 0.Pobudzen nadkomorowych zarejestrowano7, w tym OSV -Tachy i1 SV-Par(y),Bigemnii nadkomorowych wystapilo 0.trigenimii nadkomorowych wystapilo 0.Łacznie FA/UA 0.EpizodySTminut 0

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik Holtera jest prawidłowy. Nie ma powodów do niepokoju.