Wynik Holter EKG u 68-letniej osoby

Witam! moje wyniki Holtera EKG,czy mam się martwić? średnia częstość rytmu - 63 , minimalna częstość rytmu - 43 , maksymalna częstość rytmu - 95 ,pauz dłuższych od 2,5s. - 0 ,pobudzeń komorowych zarejestrowano - 2389 , w tym 0.V-Tach i 0 par,bigemnii komorowych- 7 ,trigemnii komorowych - 0 ,pobudzeń nadkomorowych-459 , w tym 0 SV-tach ,bigemniinadkomorowych - 0 i trigemnii nadkomorowych -0 , łącznie migotanie,trzepotanie przedsionków- 0 ,epizody ST łącznie minut - 0.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, z wynikiem badania należy zgłosić się do lekarza kierującego na badanie. Ogólnie sam wynik nie jest nieprawidłowy, uwagę zwraca jedynie wolna częstość akcji serca, ale interpretacja niemożliwa jest bez możliwości zbadania i dostępu do informacji o stanie zdrowia.