Co może oznaczać wynik badania zatok?

Witam. Proszę o wyjaśnienie co oznaczają te wyniki. 1.Zatoki szczękowe w lewej torbielowate uwypuklenie o wym.9*9*10mm śr27 H.U 2.Lewostronne skrzywienie przegrody z wyrostą kostką do 6mm 3.Pozostałe struktury:w zakresie stoku po prawej str.zmiana osteoklerotyczna o wym9*12*11-może odpowiadać kostniakowi. Chyba nie jest dobrze jak występują jakieś wymiary. I ten kostniak mnie przeraża. Z góry dziękuję za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza laryngologa w celubustalenia dalszego postepowania