Czy ten wynik tk zatok da się wyleczyć lekami?

Badanie TK zatok : Asymetryczna zatoka czołowa-większa komora prawa , niewykształcona komora lewa , zastępczo przerośnięty zachyłek łowy . Odcinkowe , polipowate przerosty błony śluzowej w zatoce szczękowej prawej - przy ścianie górnej i na poziomie zachyłka jarzmowego o wymiarach 15x10mm , przy ścianie dolnej przylegające do siebie dwie zmiany , średnicy 10 oraz 8mm , w zatoce szczękowej lewej pogrubiała śluzówka z zalegającym płynem , który układa się w strukturę pseudotorbielowatą o wymiarach 20x10mm. Delikatnie pogrubiała śluzówka w okolicach ujść obu zatok szczękowych . W lewej komorze zatoki klinowej zgrubiała śluzówka i płyn , tworząca strukturę torbielowatą średnicy około 10mm . Prawostronne skrzywienie przegrody nosa . Częściowo powietrzna małżowina środkowa lewa . Naturalny kompleks drożny . Wnioski : Zmiany zapalne w zatokach szczękowych i w lewej komorze zatoki klinowej. Proszę powiedzieć czy ten wynik jest tragiczny , czy zmiany zapalne da się rozgonić lekami?

Muszę Cie sam zbadać i porozmawiać oraz ocenić sam wynik TK zatok. My chirurdzy głowy i szyi często inaczej oceniamy wyniki TK niż radiolodzy. Przyjedź z płytą TK zatok.