Co oznacza wynik CT 22-latki?

Proszę o interpretacje wyniku : CT zatok obocznych nosa - lewostronne skrzywienie przegrody nosa z kolcowatym uwypukleniem w kierunku małżowiny nosowej dolnej lewej. Przyścienne polipowate zgrubienie szerokości do ok 4mm błony śluzowej w przyśrodkowej ścianie zatoki szczękowej prawej. Poza tym zatoki przynosowe prawidłowo rozwinięte i upowietrznione. Kompleksy ujściowo-przewodowe drożne.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u laryngologa i ustalenie dalszego postepowania