Co może oznaczać zgrubienie na członku?

Witam, mam problem. Od paru dni na penisie zrobiło mi się jakby zgrubienie, do tego na czubku żołędzia zrobiły się tak jakby (wrzody?) cokolwiek nie są duże, lecz dziwnie to wygląda. Do tego skóra w zgięciach łokci i pod pachami zrobiła się błyszcząca, nie swędząca, a na karku i szyi schodzi mi skóra, lekko, dziś dopiero to zauważyłem. Niech ktoś powie co mi dolega, stosowałem maści Pimafucort, objawy na 2 dni zniknęły i wróciły, do tego ten członek, nie wiem co robić, jechać na ostry dyżur? Co to może być? W dodatku zrobiła mi się stulejka, co jest już bardzo dziwne, proszę o pomoc,  Pozdrawiam, mam 20 lat.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne