Co może powodować trudności z zajściem w ciążę?

Witam. Chciałabym bardzo zajsc w ciąże. Staram się już 3 lata. Miałam laparoskopie wg której wszystko było ok oprócz zatkanych jajowodow które udało się udroznic dzięki badaniu hsg rok temu. Mam bardzo nieregularne miesiączki. 3 cykle brałam clo i nic. Jakie mogą być powody w trudnościach zajścia w ciążę. Co mogłoby pomóc

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele., Proponuję wykonać badania hormonalne u Pani, natomiast u partnera badanie nasienia.