Trudności z zajściem w ciążę po poronieniu ciąży biochemicznej

Witam jestem już mama 3 lata ale prawie rok temu poroniłam był to 6tc wg lekarza to ciąża biochemiczna i do tej pory nie moge zajść w ciąże .Cytologia w normie,usg ok.Jeszcze jedno mnie martwi ,ze mam bardzo obfite miesiączki od tego poronienia nigdy takich nie miała a miesiączkuje od 13rż czy to źle?Mąż badał nasienie wyniki ok.I jedno mnie martwi w 8dc miała 8mm endometrium czy to nie za duże na taka faze cyklu?mój ginekolog jakoś nie jest skory do odpowiedzi wg niego jest wszytko ok i tyle.

Obowiązkiem pani ginekologa jest odpowiadanie na Pani konkretne pytania. Internet nie zastąpi bezpośredniego badania pacjenta i rozmowy z pacjentem. Proszę w tej sprawie rozmawiać z Pani ginekologiem mającym cały obraz kliniczny Pani stanu zdrowia.