Prawdopodobieństwo ciąży miesiąc po poronieniu biochemicznym

Witam. Miesiąc temu w 2 tyg "poroniłam" biochemicznie.. teraz znowu okres spoznia mi sie 3 dni .. wspolzyłam z narzyczony 4 dni przed owulacja czy jest mozliwosc abym byla znowu w ciazy ?? ..

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, po poronieniu możliwe jest występowanie zaburzeń miesiączkowania, na podstawie podanych informacji nie można jednak również wykluczyć możliwości kolejnej ciąży.