Co może znaczyć brak apetytu, wzdęcia oraz ból kości i mięśni?

Od jakiegoś czasu źle się czuję. Brak apetytu wzdęcia brzucha. Ból kości i mięśni ogólnie złe samopoczucie jestem ogólnie otępiały i bardzo zmęczony. Robiłem ostatnio badania i okazało się że OB jest podwyższone wynosi 17 i podwyższone próby wątrobowe natomiast reszta wyników w normie. Robiłem również badanie na bolerioze i też jest w porządku wynik. Proszę o konsultację.

Witam. Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe.