O czym świadczą takie nieprawidłowości okresowe w morfologii?

Dzień dobry, od roku mam co jakiś czas pojawiające się w morfologii nieprawidłowości. Otóż rok temu miałam obniżone neutrofile oraz ogólny poziom białych krwinek. Następne badanie zostało wykonane w styczniu i znów neutrofile wynosiły 1,62 przy normie 2,0. Następne badania powróciły do normy, niestety w pewnym momencie neutrofile znowu spadły. Na początku tego miesiąca wynosiły 1,83, a leukocyty 3,79 przy normie 4. Dzisiaj jednak (dwa tygodnie po ostatnich wynikach) wykonałam badanie i okazało się, że wyniki są w normie (leukocyty 5,52 i neutrofile 3,14). Reszta morfologii jest w porządku. O czym mogą świadczyć takie okresowe nieprawidłowości?

Witam. Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego, wgląd we wszystkie Pani badania laboratoryjne. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe.