Co może znaczyć lekki ból na prawym udzie z przodu?

Witam. Mój problem jest taki, że czasami podczas chodzenia czuję lekki ból na prawym udzie z przodu. Wydaje mi się, że w mięśniach, ale pewny nie jestem. W tym samym miejscu swędzi mnie skóra, ale nie widać na niej nic oprócz tego, że jest odrobinę bardziej czerwona niż ta obok. Trenuję robiąc przysiady z obciążeniem, jednak wtedy nie odczuwam żadnego bólu. Sama dolegliwość zaczęła się właśnie mniej-więcej wtedy, gdy rozpocząłem trenować i utrzymuje się już około tydzień. Nie jest to mocno uciążliwe, jednak mam pewne obawy, że może być to przyczyna czegoś poważniejszego. Jeśli taka informacja ma pomóc - mam 18 lat, ważę 70kg i mam 180cm wzrostu. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Witam. Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe. Jedną z przyczyn może być podrażnienie nerwów wychodzących z kręgosłupa lędźwiowego i zaopatrujących prawą kończynę dolną.