Co może znaczyć ta zmiana na ustach po urazie?

Witam, w polowie grudnia przewrocilam sie i udezylam twarza o ziemie rozwalajac warge o zeba Zaraz przy laczeniu sie ust. Rana sie zrosla ale teraz mam taka gorke na gornej wardze ktora jest bardzo widoczna przy usmiechu. To juz 3 miesiac a ta gorka sie sie nie zmniejsza. Czy to zniknie czy potrzebny jest jakis zabieg? Rana nie byla szyta Dziekuje za odpowiedz Ilona

Prawdopodobnie zniekształcenie wywołane jest bliznowaceniem uszkodzonej tkanki. Proszę skonsultować się z chirurgiem stomatologicznym.