Co może znaczyć taki opis usg piersi?

Dzien dobry. Opis mojego ysg piersi : W dole pachowym lewym zwraca uwage poj. chypoechogenny drobny krąglawy węzeł chłonny. wielk 4×4mm. do kontoli. Co oznacza taki opis ?

Ocena z poziomu portalu bez badania piersi i dołów pachowych, wywiadu jest niemożliwa. Z wynikiem badania należy udać się do lekarza POZ lub lekarza zlecającego badanie. Nie wiem z jakiego powodu badanie było zlecane.