Co może znaczyć mój opis usg?

W prawym dole pachowym jeden z węzłów chłonnych o prawidłowych wymiarach jest hipoechogeniczny , ze słabo zaznaczona wnęka z odwnekowym przepływem krwi - najpewniej pobudzony zapalnie . Badanie piersi ok bez zmian . Co może oznaczać opis takiego usg ? Morfologia jest dobra , nie mam zupełnie żadnych dolegliwości .

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazuje na tło infekcyjne , wskazana wizyta u lekarza rodzinnego i odpowiednia obserwacja