Co może znaczyć mój opis usg?
W prawym dole pachowym jeden z węzłów chłonnych o prawidłowych wymiarach jest hipoechogeniczny , ze słabo zaznaczona wnęka z odwnekowym przepływem krwi - najpewniej pobudzony zapalnie . Badanie piersi ok bez zmian . Co może oznaczać opis takiego usg ? Morfologia jest dobra , nie mam zupełnie żadnych dolegliwości .

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Wskazuje na tło infekcyjne , wskazana wizyta u lekarza rodzinnego i odpowiednia obserwacja