Co może znaczyć takie swędzenie w nosie?

Dzień dobry. Odkąd zaszlam w ciążę zaczęło mnie bardzo śwędzieć w nosie. Potrafię kichać kilkanaście razy pod rząd. Najgorzej jest w nocy często się przez to budzę i nie mogę usnąć. Myślałam że po porodzie się zmieni ale niestety.. Nadal mnie swędzi, brak zaczerwienien .Tak jak mnie nie swędzi to nie mam kataru a jak zacznie to i zaczyna się lać z nosa.

Dzień dobry Pani,

proszę zgłosić się do lekarza dermatologa w celu badania i skierowania na dodatkowe badania w celu ustalenia przyczyny Pani kichania. Możliwe, że występuje u Pani alergia na jakiś czynnik, który należałoby wykluczyć.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz