Co może znaczyć ten ból w lewej stronie?

Witam, os ponad 2 miesięcy mam Ból w plecach po prawej stronie w części lędźwiowej. W RM wyszło: Początkowe cechy odwodnienia tarczy międzykregowej na poziomie Th12/ L1 Na poziomie Th12/L1 nieliczne osteofity krawędzi modelują przednia powierzchnię worka oponowego, Na poziomie L3/L4, L4/L5 niewielki bulging tarcz międzykręgowych, Torbiel okolokorzeniowa do 3 mm w obrębie otworu międzykręgowego oo stronie prawej na poziomie Th12/L1. Początkowe zmiany dyskopatyczne na poziomie Th12/ L1 bez cech stenozy. Chcę zaznaczyć że mam 32 lata i pracuje fizycznie a ból się nadal utrzymuje.

Witam. Opis wskazuje na chorobę zwyrodnieniową kręgosłupa lędźwiowego. Wskazana jest wizyta u lekarza zlecającego badanie w celu zaplanowania leczenia. Leczenie dobiera się na podstawie badań obrazowych, ale przede wszystkim na podstawie badania przedmiotowego i dolegliwości pacjenta.