Co może znaczyć ucisk w gardle i bóle głowy?

Witam, od kilku dni czuję ucisk w gardle na dole, na wysokości technicy, w tym dołku. Jakbym tam coś miała. Do tego bóle głowy z tyłu na dole i też jakby w gardle i na szyi podczas głębokich wdechów. Co to może być??

Konieczna pełna konsultacja, wywiad, rozmowa, badanie neurologiczne, ocena stanu zdrowia i nastroju, trybu życia i pracy. Może objawy związane ze stresem, niepokojem?...Pozdrawiam i zapraszam