Co myśleć o tym badaniu serca?

Dzień dobry mam pytanie prawa komora serca jest nie drożna w ogóle lewa działa w 20 procentach do ilu może spaść ten procent by dalej żyć

20 procent frakcji wyrzutowej lewej komory, bo o tym zapewne Pan mówi, to znacznie upośledzona jej funkcja skurczowa. Jestem pewien, że ma Pan już zaplanowaną dalszą diagnostykę i włączone leczenie. Proszę się nie zastanawiać do ilu procent może spaść by dalej żyć (bo można żyć przy niższej ale jakość życia może być nie najlepsza) tylko skupić na skutecznym leczeniu.

Nie jest dla mnie jasne określenie "prawa komora niedrożna w ogóle" z pana pytania stąd nie mogę się do tego odnieść.