Co na nieświeży oddech?

Witam mam pytanie mam 25lat dbam o higienę jamy ustnej ale kiedy rano wstaję nie mogę pocałować mojego chłopaka słyszałem że są tabletki na nieświeży oddech będę bardzo wdzięczny za pomoc

Lek. dent. Grzegorz ZiÄtek

jest bardzo wiele przyczyn helitozy - tabletki działają objawowo - proszę zgłosić się do periodontologa pomoże ustalić przyczynę i właściwe postępowanie
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Przede wszystkim powinna Pani zgłosić się do gabinetu stomatologicznego w celu dokładnej diagnostyki - najważniejsze to znaleźć przyczynę nieświeżego oddechu i ją wyeliminować. Tabletki i inne preparaty tylko zamaskują objawy, a nie rozwiążą Pani problemu.