Śmierdzący oddech po antybiotykoetrapii

Śmierdzący oddech. Kilka lat wcześniej stosowany był antybiotyk(nieumiejętnie z mlekiem,na czczo bez uzupełnienia flory bak.) na nadzerke. I wystąpiła grzybica języka. Zastosowałem tylko taki fiolet do smarowania jezyka i niestety z języka znikło nie do końca ale śmierdzący oddech został (badania na grzyby,pasożyty,hemoroidy itp.ujemne ) antybitykoterapia tez nie pomogła ?nadzerki tez nie ma.wystapilo uczulenie na mleko,świąd odbytu

Lek. Katarzyna Szymczak

Kontrola stomatologiczna? zęby wyleczone? ewentualnie do diagnostyki uchyłek przełyku.
Pozdrawiam

 Lek. Katarzyna Szymczak

proszę udać się do periodontologa - ustali czy Halitoza ma związek z problememi stomatologicznymi a jeśli nie to pokieruje dalszą diagnostyką
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk