W jaki sposób poprawić wygląd zębów?

witam potrzebuje przd slubem poprawić wygląd zebow czy da się to czym zasmarować ?czy zdjąć kamien nie mam kilku zebow w dużo tez jest robionych przod ladny czy mogę wybielić paskami

Witam!
Na to pytanie może odpowiedzieć jedynie lekarz,który Panią zbada i oceni stan zębów !!! Jest wiele możliwości poprawy wyglądu zębów,ale wszystko zależy od sytuacji... Powinna Pani umówić się na wizytę i wtedy wszystkiego się Pani dowie i podejmie decyzję!
Pozdrawiam.