Co na odwapnienie szkliwa?

w jaki sposób mogę zlikwidować odwapnienie szkliwa ? i w jaki sposób można wybielić zęby ? z góry dziękuję i pozdrawiam .

Witam, można zastosować preparat Icon. Trzeba zgłosić się do gabinetu i lekarz przeprowadzi taki zabieg.Preparat stosuje się wyłącznie w gabinecie. Jest kilka sposobów wybielania zębów: tzw. nocne ( zakłada się na noc szynę na zęby górne i drugą na zęby dolne ze środkiem wybielającym, który dostaje Pani od lekarza ok.5-7 nocy), wybielanie jednoetapowe w gabinecie, wybielanie przy użyciu lasera. Wydaje mi się, że lekarz wybierze dla Pani najlepsze rozwiązanie. Pozdrawiam

Witam,
Odwapnienia nie znikna same, mozna je mineralizowac preparatem np. GC Tooth
mousse - plynne szkilwo, ale nalezy pamietac ze odwapnienia nie znikna, a
jedynie sie zmineralizuja. Preparat GC mozna uzywac samodzielnie w domu,
najlepiej po umyciu zebow i na noc- wcierac krem w zeby. Zeby poprawic
estetyke zębów to nalezy rozwazyc licowanie zebów porcelana-licowki
porcelanowe lub kompozytem,
Zycze powodzenia Aleksandra Bąk