Zapytaj lekarza

7 4 2 , 7 3 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Leczenie grzybicy

Grzybica to choroba, która może atakować różne części ciała. Jak można się jej pozbyć? Na ten temat wypowiada się ekspert - Agnieszka Bańka-Wrona, lekarz medycyny estetycznej.

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na przebarwienia jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z preparatami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0

Witam
Proszę zacząć od konsultacji z dermatologiem lub lekarzem medycyny estetycznej . W zależności od rodzaju przebarwienia lekarz dobierze odpowiednie zabiegi. Może to być laser, peelingi lub Cosmelan

Absolwentka Akademii Medycznej i Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej.
0

Dzień dobry,

Metod walki z tym problemem jest wiele. Najpierw należy udać się na konsultację do specjalisty, po czym zostaną dobrane odpowiednie zabiegi.

Pozdrawiam

Dyplomowana specjalistka kosmetologii. Ukończyła Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu na wydziale zamiejscowym w Gdyni.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy