Co oznacza 6-dniowe opóźnienie okresu?

Witam. Spóznił się mi okres 6 dni,ale dostałam. Nigdy wcześniej coś takiego się nie zdarzyło. Nie pamiętam kiedy współżyłam z partnerem. Okres dostałam 28 pazdziernika,a dopiero dostałam go dziś (3 grudnia). Czy to coś może oznaczać? Proszę o odp. Dziękuję.

Odchylenia w długości trwania cyklu do +/- 7 dni należy uznać za prawidłowe o ile występują one bez żadnych dodatkowych objawów. Długość cyklu należy starannie obserwować. Po 1/2 roku proponuję wizyte u lekarza ginekologa-endokrynologa.